درباره

سامانه رزرواسیون سفیر118

سامانه رزرواسیون اماکن اقامتی کشور به عنوان یکی از بزرگترین مراکز رزرواسیون هتل فعالیت خود را در زمینه رزرواسیون و اسکان مکانیزه گردشگران از سال 1387 آغاز کرد. هدف از راه اندازی این مجموعه برآورده کردن نیاز های آن دسته از مسافرانی می باشد که می خواهند همچون سفیر، از شهری به شهر دیگر بدون داشتن دغدغه برای رزرو هتل به صورت حضوری و پیدا کردن هتلی متناسب با معیار های خود همچنین رزرو آسان و بدون درد سر مکان اقامتی مورد نظر می باشد.
سامانه رزرواسیون سفیر118 محصول شرکت بانی گشت توسعه سفیر با شماره ثبت (64073) می باشد، که تحت مجوز شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی جمیل سیر توس فعالیت می نماید.

گالری تصاویر

درباره ما بیشتر بدانید

این آیین هر ایرانی است که نیک پاس بدارد و نیک پاس داشته باشد.

ما همکاران سامانه رزرواسیون safir118 از سال 1387 در زمینه رزرواسیون اماکن اقامتی به صورت تخصصی در مشهد و سایر شهر ها فعایت داشته ایم که فعالیت های قبلی به صورت سنتی بوده و با کسب اعتبار از شما مسافران عزیز و هتلهای همکار موفقیتهای قابل توجهی در اسکان و ارایه خدماتی در شان شما بزرگواران و سازمان های طرف قرارداد به دست آوردیم . با توجه به رشد تکنولوژی و بستر های آماده شده از فناوری اینترنت در زندگی هم میهنانمان برآن شدیم که کلیه فعالیتهای خود را به صورت آنلاین و در هر لحظه از زندگی مسافران در کوتاه ترین زمان ممکن به بهترین کیفیت ارایه دهیم . سپس با برنامه ریزی های مختلف و جمع آوری اطلاعات و ساعت ها همفکری سامانه فوق را جهت ارایه خدماتی کامل و متمایز به شما سروران گرامی راه اندازی نمودیم . ما هستیم تا مشاور شما جهت کلیه سفرهای ایرانگردی و مسافرت های تجاری شما مسافرین گرامی با بهترین نرخ و بیشترین تخفیفات باشیم . این سامانه با دارا بودن تجربه 13ساله در هتل داری و گردشگری و آژانس های مسافرتی و تجربه اجرایی موثر در این صنعت جهت ارایه خدمات توسط این گروه میتواند بهترین سفرهای روزانه را برای شما عزیزان رقم زند . گستردگی خدمات و هتل ها , پایین ترین قیمت , امکان مقایسه اماکن اقامتی و تنوع آن ها و پاسخگویی 24 ساعته حتی در ایام تعطیل میتواند موثرترین علت موفقیت و همکاری ما با شما مسافرین گرامی باشد . امیدواریم بتوانیم با بهترین خدمات همسفر روزهای خوب شما باشیم.

ما به شما این قول را می دهیم که همچون سفیر، سفر کنید
اعضای سفیر 118

ما برای شما کار می کنیم

علیرضادشتی

مسعودخیابانی

علیرضازارع

سجادهنرمند

غزالهثاقب